O NAS


Wiki - korektorka w "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Super Expressie" oraz w wydawnictwie medycznym Medical Education, absolwentka Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim o specjalizacji edytorsko-wydawniczej oraz studiów podyplomowych z prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Chyba nie będę zbyt oryginalna, jeśli napiszę, że od zawsze lubiłam czytać. Jednak moja przygoda recenzencka rozpoczęła się w 2009 roku, dzięki portalowi Wiadomości24.pl. Jakiś czas później postanowiłam założyć bloga, na którym zebrałam swój dotychczasowy dorobek recenzencki.

Uwielbiam kryminały, thrillery medyczne, horrory i literaturę kobiecą. Moi ulubieni pisarze to: Robin Cook, Paulo Coelho, Stephen King, Agatha Christie, Arthur Conan Doyle, Monika Szwaja.

Zawsze staram się dostrzec w książce jakieś pozytywne aspekty, które mogą zainteresować innych. Wszak każdy z nas ma inny gust czytelniczy. Do recenzji wybieram te pozycje, które mnie interesują. Nie wystawiam ocen, gdyż nie chcę się bawić w nauczyciela.

Kontakt: wiki.t@interia.pl


Można mnie spotkać także na portalach:
Wiadomości24.pl || Lubimyczytać.pl


Lucas - pasjonat motoryzacji, miłośnik książek i dobrego kina.

Moja przygoda recenzencka rozpoczęła się w 2010 roku - również na portalu Wiadomosci24.pl. Po jakimś czasie założyłem bloga, na którym zebrałem moje recenzje (już nie istnieje). A w 2015 roku dołączyłem do bloga Literaturomania. 

Czytam głównie kryminały. Do moich ulubionych autorów należą Hilary Norman i Katarzyna Bonda.

Można mnie spotkać także na portalach:
Wiadomości24.pl || Lubimyczytać.pl


Zachęcamy do czytania i obserwowania bloga, a także polubienia naszej strony na Facebooku i dodania do kręgów Google+ :)


Logo naszego bloga: