czwartek, 1 czerwca 2017

Międzynarodowy Festiwal Kryminału: Ostatni kontakt (zdjęcia)

Współautor: Wiki


Podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału odbyła się inscenizacja "Ostatni kontakt. Między światem żywych a umarłych. Odkrywamy prawdę" w reżyserii Marty Mizuro i Tomasza Salwy.

Policja otrzymała zgłoszenie na Trójkąt Bermudzki - ul. Więckiewskiego 88. W mieszkaniu trwała libacja alkoholowa.Sąsiad spadł z wysokości - z balkonu jednej z kamienic.Na miejscu zdarzenia zjawił się funkcjonariusz policji, prokurator, technicy kryminalni. Prokurator przystąpił do oględzin. Technicy zaczęli robić zdjęcia i zabezpieczać miejsce zbrodni.


Medyk sądowy (Marta Mizuro) podzieliła się swoimi przypuszczeniami i spostrzeżeniami. Na opinię trzeba było poczekać do sekcji zwłok.Do mieszkania weszła policja i prokurator, by przesłuchać towarzystwo od butelki.


Konferencja prasowa z udziałem policji i prokuratora. Nie chcieli nic powiedzieć, zasłaniając się dobrem śledztwa. Nieoficjalnie mówi się, że denat popełnił samobójstwo.


W inscenizacji wzięli udział prokuratorzy, funkcjonariusz policji, biegły medyk sądowy i technika kryminalistyki.Gościem specjalnym była Barbara Chrobak.

1 komentarz:

  1. To musiałabyć ciekawa inscenizacja, za rok już muszę być obecna :D

    OdpowiedzUsuń

Po przeczytaniu wpisu zostaw swój ślad (najlepiej bez adresu swojego bloga!). Dziękujemy za każdy komentarz :)