czwartek, 12 stycznia 2017

Stylowy kalendarz kulinarny Magdy Gessler na 2017 rok

Kalendarz kulinarny Magdy Gessler zawiera 40 inspirujących przepisów dla całej rodziny.

Lubię oglądać programy kulinarne "Kuchenne rewolucje" oraz "MasterChef". Jedną z bardziej barwnych postaci jest Magda Gessler, która jest apodyktyczna, ale profesjonalna. Restauratorka budzi skrajne emocje z powodu swojego gwałtownego zachowania, które nie wszystkim się podoba. Jednak rekompensuje to umiejętnością zarządzania ludźmi i dużą wiedzą kulinarną, które są niezbędne w tym fachu. Niedawno ukazał się jej kalendarz kulinarny na 2017 rok, który chciałam mieć.

Kalendarz kulinarny Magdy Gessler na 2017 rok zawiera proste, ale inspirujące przepisy na dania dla całej rodziny. Wśród nich znalazły się receptury na sałatki, dania główne oraz desery. Dzięki nim można przyrządzić rodzinne śniadanie, obiad lub wystawną kolację. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

W kalendarzu znalazły się przepisy na dania świąteczne, m.in. żurek wielkanocny z oscypkiem mięsne, m.in. potrawka z kurczaka z musztardą dijon i serem gruyere oraz jarskie, m.in. chłodnik z awokado, melona i świeżych ogórków.

Oto przykładowa kartka z przepisami:


A tak wyglądają kartki na dany dzień:


Na pewno wypróbuję kilka przepisów z kalendarza Magdy Gessler - wydają się proste. Zainteresowały mnie m.in. takie dania jak schab aromatyczny wykwintny, naleśniki kijowskie, pierogi z kurkami. Polecam ten kalendarz miłośnikom gotowania, Magdy Gessler oraz osobom, które poszukują oryginalnego kalendarza.8 komentarzy:

  1. Muszę mieć ten kalendarz, bo jestem wierną fanką pani Magdy Gessler. Ona jest moją kulinarną inspiracją.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię postać Magdy Gessler, jednak ten kalendarz moim zdaniem nie jest w ogóle oryginalny. Rozkład stron jest wręcz niepraktyczny i mało intuicyjny.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ech, żebym to ja była bardziej uzdolniona kulinarnie... :P

    OdpowiedzUsuń

Po przeczytaniu wpisu zostaw swój ślad (najlepiej bez adresu swojego bloga!). Dziękujemy za każdy komentarz :)