piątek, 11 maja 2018

Pawilon OSTATNI ROZDZIAŁ. Wejdź do świata kryminałów Katarzyny Bondy

Już 16 maja każdy będzie mógł poczuć się bohaterem serii "Cztery żywioły Saszy Załuskiej", którą otwiera "Pochłaniacz", a kończy "Czerwony Pająk". Organizatorzy zapraszają do OSTATNIEGO ROZDZIAŁU w pawilonie „Bulwar Literacki”.

Po raz pierwszy w Polsce czytelnicy zostaną zaproszeni do wyjątkowego miejsca, w którym rzeczywistość przenika się z fikcją literacką. Pawilon OSTATNI ROZDZIAŁ na Bulwarach Wiślanych w Warszawie to świat bohaterów powieści Katarzyny Bondy oraz przeniesione w sferę publiczną jej prywatne miejsce pracy.


Różne światy w jednym miejscu. OSTATNI ROZDZIAŁ łączy klimat łódzkich ulic, niebezpiecznych mafijnych porachunków prosto z Trójmiasta, grozy podlaskich lasów i atmosferę nieuchronnego końca. Zdradza także, w jaki sposób pracuje nad swoimi powieściami jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, jak wygląda jej pokój, co czyta i jak tworzy misterną fabułę kryminalnych opowieści. Na odwiedzających czeka mnóstwo osobliwości prosto z kart kryminałów Katarzyny Bondy oraz prywatne rzeczy autorki, dzięki którym powstaje literacka fikcja.

OSTATNI ROZDZIAŁ to forma labiryntu. W przestrzeni tej nie ma sztywnych granic między wyobraźnią autorki, a tym, co autentyczne. OSTATNI ROZDZIAŁ powstaje w związku z zakończeniem przez autorkę bestsellerowej serii powieści kryminalnych.

"Czerwony Pająk" jest ostatnią częścią serii „Cztery żywioły Saszy Załuskiej” Katarzyny Bondy. W ostatnim tomie cyklu pojawią się wszystkie ważne dla profilerki postacie, jej dawni przyjaciele oraz najwięksi wrogowie. Zakończenie powieści będzie zaskakujące. "Czerwony Pająk" to misternie skonstruowana intryga i emocje na najwyższym poziomie.


Otwarcie OSTATNIEGO ROZDZIAŁU to kolejna spektakularna akcja związana z premierą książki Katarzyny Bondy przygotowana przez wydawnictwo Muza. W 2015 r. autorka podróżowała po Polsce specjalnie oznakowanym samochodem marki Mercedes W210, tytułowym okularnikiem, wypełnionym egzemplarzami promowanej powieści. W 2016 r. przy okazji premiery "Lampionów" powstały LAMPIONY POP UP STORE, wyjątkowa księgarnia, w której można było kupić tylko jeden tytuł.


OSTATNI ROZDZIAŁ będzie otwarty codziennie od 16 do 27 maja, w dni powszednie w godz. 16-21, a w weekendy w godz. 11-22.

16 maja – otwarcie (przestrzeń czynna w godz. 16-21)
25 maja – zamknięcie OSTATNIEGO ROZDZIAŁU przez Katarzynę Bondę

Autorkę będzie można spotkać w podanych terminach:
16 maja – godz. 16-20
25 maja – godz. 16-20


OSTATNI ROZDZIAŁ
16-27 maja (dni powszednie: 16-21, weekendy:11-22)
Bulwary Wiślane, Wybrzeże Kościuszkowskie
pawilon Bulwar Literacki (w połowie drogi między ul. Karową a mostem Śląsko-Dąbrowskim, między pawilonem Bulwar Arabski a Bulwarem Francuskim)Link do wydarzenia na FB - tutaj.1 komentarz:

  1. Pomysł na promocję przedni, a i nowa książka intrygująca!:)

    OdpowiedzUsuń

Po przeczytaniu wpisu zostaw swój ślad (najlepiej bez adresu swojego bloga!). Dziękujemy za każdy komentarz :)